Judo Dědice - logo

Aktuality

ČP Brno 2017 23.09.2017

Český pohár Brno

Víkendové dny 16 a 17.září byli pro judisty ve znamení dalších bojů na závodním tatami.Tentokrát se sjelo 1200 účastníků z 13 států na žíněnce ve sportovní hale na Vodové v Brně k dalšímu s dílů cyklu Českého poháru kvalifikačních závodů pro postup na Mistrovství České republiky.I dědické judo vyslalo své bojovníky za zisky bojů do kvalifikace.V kategorii juniorů ,juniorek,dorostenců a dorostenek se na žíněnku postavili Aneta Kohoutková,Sára Šarköziová,Filip Prchal a Karel Čáp - konkurence v těchto skupinách byla velká a tak pouze Filip a Sára si připsali jeden vítězný zápas.V neděli pak v kategoriích mladších a starších žáků a žákyň neměl štěstí na úvodní zápas Nik Spáčil a Jan Čáp. Jeden vítězný zápas si do tabulek připsal Petr Snášel a nejlépe se dařilo Vojtovi Šubovi,který vybojoval krásné 3.místo.Gratulujeme.

Ivana Králíková
trenér mládeže
724 136 979

Brno přípravky 10.09.2017

Dne 9.9.2017 se zúčastnili mladí judisté prvního poprázdninového turnaje. Není mi známo všechny výsledky, ale Vojta Šuba, Lucka Zatloukalová a Kuba Pohlodek byli první, Nikolas Spáčil a Lenka Dvořáková obsadili druhá místa. Gratuluji a přeji, aby své dobré výkony zopakovali již tuto neděli na Českém poháru v Brně.

Zbyňa

Velká cena Polné 17.10.2016

Sobota 15.10.2016 byla pro čtyři mladé judisty z Dědic ve znamení závodních bojů. Velká cena Polné je standartně velmi dobře obsazovaný závod. Mladí bojovníci pod vedením Zbyňka Dvořáka se na závodním tatami rozhodně neztratili. Hned tři zlaté putují do domovského oddílu díky výkonům Lucky Zatloukalové , Petra Snášela a Honzy Čápa. Jen krůček za medailovými posty tentokrát skončil Patrik Pospíšil."Výkony všech dětí byli úžasné", komentoval po soutěži trenér Zbyněk Dvořák.Všem zúčastněným děkujeme a držíme pěsti do dalších bojů.

Ivana Králíková

trenér mládeže

724 136 979

Přebory ČOS 09.10.2016

V sobotu 8.10.2016 se deset mladých judistů z Dědic spolu se svými trenéry vydalo do Mohelnice. Přeborů ČOS se tentokrát zúčastnily všechny věkové kategorie od mláďátek až
po dorostence.Dědičtí závodníci si na závadní tatami jelo
pro medaile.Hned pět zlatých do domovského oddílu přivezli Lucka Zatloukalová, Filip Prchal, Milan Piluša, Honza Čáp a Vojta Šuba. Krásné stříbné medaile pak za své výkony získali Aneta Kohoutková,Sára Šarköziová, Petr Snášel a Nikolas Spáčil. Bronzovou pak za svůj výkon získal Dan Šarközi. Všem dětem za předvedené výkony děkujeme.

Ivana Králíková

trenér mládeže

724 136 979

Český pohár Teplice 04.10.2016

Sobota 1.10.2016 znamenala pro dva judisty z Dědic cestu
za ziskem kvalifikačních bojů na mistrovství ČR. Trenér Petr Hübner se vydal s dětmi na dlouhou cestu za ziskem cenných vítězství. Jeden z největších kvalifikačních závodů byl i tentokrát na vysoké úrovni s celkovým počtem 1100 závodníků, kteří na závodní tatami nastoupili o víkendu. Vojta Šuba ve své skupině nastoupil v prvním boji na pozdějšího finalistu a
do dalších bojů již nezasáhl. Se ziskem třetího místa
do domovského oddílu přijel Honza Čáp a svým umístěním si zajistil postup na mistrovství republiky v kategorii mladších žáků.Oběma závodníkům děkujeme a budeme i nadále držíme pěsti do dalším bojů.

Ivana Králíková
trenér mládeže
724 136 979

Dva tituly vícemistryně 04.10.2016


V poslední týdnech vyjela Ivana Králíková postupně na tři mezinárodní mistrovství a na všech slavila úspěch. Prvním závodem bylo Mezinárodní mistrovství Rakouska v Linzi , zde judistická veteránka
ve své skupině vybojovala bronzovou příčku. Na Mezinárodním mistrovství České republiky v Praze pak o týden později obsadila druhou příčku a stala se vícemistryní ČR. První říjnový víkend byl spojen
s dlouhou cestou do Irska přesněji do Dublinu, i zde se postavila
na závodní tatami se snahou o co nejlepší výkony a stala se vícemistryní Irska za zisk druhého místa.
V letošní sezóně ji čeká již jen Mezinárodní mistrovství Polska
v prosinci.
Přejeme hodně štěstí.

IK
724 136 979

Brno cup 14.09.2016

První závodní klání v judu proběhlo v sobotu 10.9.2016 ve velké sportovní hale 

na Vodové
v Brně. Dědičtí judisté se pod vedením Zbyňka Dvořáka vydali za ziskem bodů
na závodní tatami. Brno cup patří mezi nejvíce obsazované závody s velkou mezinárodní účastí.Tři mladí judisté z Dědic nastoupili proti svým soupeřům s vervou a umem a postupně se propracovávali polem svých soupeřů.Nejlépe se vedlo Anetě Kohoutkové, která ve své váhové kategorii obsadila pátou příčku.Filip Prchal nepostoupil do bojů o nejvyšší posty a obsadil celkově sedmé místo.Milan Piluša
v úvodním boji podlehl zkušenějšímu závodníkovi a do dalších bojů již nezasáhl.

Pro mladé judisty začala závodní sezóna a mi jim do všech bojů držíme pěsti.

Ivana Králíková

trenér mládeže

724 136 979 

Blansko 17.05.2016


V sobotu 14.5.2016 se šestice statečných mladých judistů vydala spolu s trenérem Petrem Hübnerem do Blanska a tradiční soutěž mladých judistů.
Mladí bojovníci se ve svých váhových a věkových kategoriích postavili svým soupeřům směle čelem. Lucka Zatloukalová a Honza Čáp pak svým výkonem jednoznačně své skupiny vyhráli. Krásný druhý post obsadil Vojta Šuba a bronz
po svých bojích získali Lenka Dvořáková, Patrik Pospíšil a Petr Snášel. Mladým bojovníkům do konce sezóny chybí šest týdnů, kdy se ještě směle postaví na závodní tatami.Všem držíme pěsti.

Ivana Králíková
trenér mládeže
724 136 979

Přípravky Brno 08.05.2016


Šest dětí z oddílu judo při TJ Sokol Dědice se první květnovou sobotu vydalo
na závodní tatami za zisky cenných kovů. Pod vedením trenérů Ivany Králíkové a Petra Hübnera se děti zúčastnily pátého kola 22.ročníku tohoto turnaje přípravek.
V konkurenci 140 dětí z 21 -ti oddílů se mladí judisté z Dědic rozhodně neztratili. Hned dvě první místa obsadili Lucie Zatloukalová a Nikolas Spáčil. Stříbrný post tentokrát patřil Jakubu Pohlodkovi. Tři bronzové do domovského oddílu přivezli Honza Pohlodek,Vojta Šuba a Matyáš Pitela. Dětem za převedené výkony děkujeme.

Ivana Králíková
trenér mládeže
724 136 979 

Mistrovství Slovenska a Bítešský rohlík 01.05.2016Poslední dubnový den byl pro Judo Dědice ve znamení zisku cenných kovů.David Horký se vydal na závody do Velké Bíteše .Skvěle obsazený turnaj přivítal závodníky ze tří zemí. David ve své váhové a věkové kategorii obsadil krásné třetí místo.
V Považské Bystrici pak bylo pořádáno Mezinárodní mistrovství Slovenska v kategorii masters. Na tuto sportovní událost se vydala Ivana Králíková, jako jediný zástupce klubu.Ve sportovní hale se sjelo téměř 300 závodníků z 12-ti zemí. Do domovského oddílu Ivana přivezla stříbro a titul vícemistryně Slovenska v kategorii masters.
Závodníkům gratulujeme.

Ivana Králíková
trenér mládeže
724 136 979