Judo Dědice - logo

Aktuality

Velká cena Prostějova 24.04.2016

Sobotní den 23.4.2016 patřil u mladých judistů k úspěšným.Pod vedením Ivany Králíkové se vydali do Prostějova na Velkou cenu Zdeňka Ludvíka.

Účast více než 240 závodníků ze tří států byla výzva pro naše mladé judistické závodníky z dědického oddílu. Šestice závodníků se rozdělila do kategorií benjamínků, mladších a starších žáků a žákyň.Zlaté příčky obsadili ve svých kategoriích Sára Šarköziová a Honza Čáp. Druhé místa obsadili Lucie Zatloukalová a Petr Snášel. Krásnou bronzovou ve své kategorii vybojoval David Horký.Těsně za medailovými posty zůstala Lenka Dvořáková, která však ve své skupině předvedla krásné výkony,které tentokrát nestačily na vyšší příčky.
Před dětmi jsou ještě další výzvy na závodních tatami, dětem držíme i nadále pěsti.

Ivana Králíková
trenér mládeže
724 136 979

Přípravky Brno 17.04.2016


Slunečná jarní sobota 16.4.2016 patřila pro mladé judisty z Dědic k velmi úspěšným.Spolu s trenérem Petrem Hübnerem se osm statečných vydalo na čtvrté kolo 22.ročníku Tradičního turnaje přípravek jako vždy konaném ve sportovní hala na Vodové v Brně. Děti i tentokrát předvedly, že jejich příprava byla úspěšná. Ziskem prvního místa se tentokráte pyšní Nik Spáčil,Vojta Šuba a David Horký. Honza Pohlodek , nejmladší ze skupiny, si do domovského oddílu dovezl krásné druhé místo. Bronzové posty pak obsadili Patrik Pospíšil, Dan Dvořák, Kuba Pohlodek a Dan Šarközi. Všem dětem děkujeme na předvedené výkony a držíme pěsti do dalších bojů.

Ivana Králíková
trenér mládeže
724 136 979

Přípravky Brno 20.03.2016


Sobota 19.3.2016 vyjela skupina deseti dětí s trenéry Ivanou Králíkovou a Petrem Hübnerem do Brna na Tradiční turnaj přípravek.Tento turnaj se skládá z deseti kol ,
ve kterých dětí získávají zkušenosti a nové poznatky na počátku jejich závodnické kariéry. Letošní , již třetí kolo, bylo svým obsazením výjimečné.Do haly na Vodové dorazilo přes 200 závodníků z 27 oddílů a pěti zemí.Dědické judo se ani v tomto kole neztratilo. Jednoznačným výsledkem ve skupinách David Horký a Lucka Zatloukalová potvrdili zisk svých dalších zlatých medailí.Danka Vejmolová,Vojta Šuba a Nikolas Spáčil ve svých skupinách našli jen jednoho přemožitele a získali krásné druhé posty. Ziskem bronzu se může tentokrát pyšnit hned pět závodníků : Lenka Dvořáková,Patrik Pospíšil,Jakub a Jan Pohlodkovi a Pitela Matyáš. Do konce školního roku čekají malé bojovníky ještě tři kola tohoto turnaje držíme všem pěsti


Ivana Králíková
trenér mládeže
724 136 979

Velká cena Jablonec nad Nisou 14.03.2016


Dvoudenní sportovní klání o víkendu 12.-13.3.2016 absolvovala čtyřčlenná výprava judistů
z Dědic pod vedením Zbyňka Dvořáka a Ivany Králíkové. Velká cena Jablonce nad Nisou , další ze závodů zařazených do českého poháru pro postup na mistrovství ČR, jako tradičně kvalitně obsazovaný turnaj, přivítal na svých tatami závodníky z pěti států . Dědičtí judisté si na turnaj přijeli nejen pro postupové body, ale i nové zkušenosti v podobě zápasů ze závodníky z jiných států.V sobotních klání se na žíněnku postavili mladší a starší žáci a žákyně. Petr Snášel a Sára Šarköziová si ve svých bojích vedli velmi dobře a oba byli odměněni ziskem bronzových medailí.V nedělních bojích pak na své zápasy nastoupil dorostenci a dorostenky. Filip Prchal nastoupil ke svým bojům s plným nasazením, ale v zápase o třetí příčku neuspěl a celkově obsadil páté místo.Aneta Kohoutková hned v prvním zápase nastoupila s celkovou vítězkou skupiny a celkově obsadila sedmé místo. Mladé judisty čekají další turnaje, které je mohou posunout na nominační listinu na mistrovství ČR - držíme pěsti.Ivana Králíková
trenér mládeže
724 136 979

Český pohár Ostrava 22.02.2016


O víkendu 20. a 21.2.2016 se sedm statečných zúčastnilo prvního závodu zařazeného do nominačních závodů pro postup na Mistrovství České republiky, konaného tradičně v Ostravě, ve sportovní hale
na Sareze. V sobotu se první čtveřice pod vedením Zbyňka Dvořáka zařadila do bojů v kategorii starších a mladších žáků a žákyň.
V mezinárodně obsazeném závodě se Sára Šarköziová a Petr Snášel probojovali až do finále, kde oba předvedli vyrovnané výkony a
k vítězství chyběl jen krůček. Zisk stříbrných medailí a cenných bodů
do nominace je pro ně odměnou. Robert Rajci a Dan Šarközi zaslouží poděkování za své výkony předvedené ve svých váhových kategoriích. V neděli pak zbývající trojice pod vedením Ivany Králíkové vydala
za ziskem bobů na tuto soutěž v kategorii dorostenců a dorostenek. Filip Prchal v nejlehčí váhové kategorii podlehl v boji o třetí místo a obsadil celkově páté
místo.Aneta Kohoutková , která v dorostenecké kategorii zápasila poprvé, narazila hned v úvodních bojích na pozdější vítězky kategorie a celkové obsadila devátou příčku.Milan Piluša se na závodní tatami vrátil po více než jednoleté přestávce a ve své kategorii si postup nevybojoval.
Naše závodníky čekají další závody zařazené do Českého poháru a mi jim budeme držet pěsti.

Přípravky Brno 21.02.2016


V sobotu 20.2.2016 se vydalo 13 mladých bojovníků z oddílu juda pod vedením Ivany Králíková a Petra Hübnera do Brna ,do velké sportovní haly na Vodové.Již třetí kolo 22.ročníku turnaje přípravek tentokrát přivítalo na své půdě 148 závodníků z 24 oddílu a 2 zemí.Mladí judisté z Dědic se svým bojů postavili čelem a svoje soupeře rozhodně nešetřili. Ziskem zlata se tentokrát mohou chlubit Nikolas Spáčil,Lucka Zatloukalová,Vojta Šuba a Honza Bednář. Hned čtyři stříbné pak putovaly do domovského oddílu zásluhou Honzy Pohlodka,Daniely Vejmolové,Jakuba Sádla a zdvojeném startu též Davida Horkého.Krásné bronzové příčkyobsadili Patrik Pospíšil, Dan Dvořák,Jakub Pohlodek aTomáš Urban.Jen těsně za ziskem medailových postů tentokrát zůstal Martin Zoufalý.
Děkujeme za předvedené výkony.

Ivana Králíková
trenér mládeže
724 136 979

VC Veselí nad Moravou 16.02.2016

Den 13.2. 2016 nebyl pro mladé judisty z Dědic dnem, který nepřináší štěstí - spíše naopak. Pětice nejmladších závodníků vycestovala za ziskem medailí a uspěla.
Ve Veselí nad Moravou se zúčastnili Velké ceny pořádané každoročně, za mezinárodní účastí, pro mladší žáky a mláďata. Na závodním tatami se sjelo téměř 200 závodníků. Nejcennější kov si do domovského oddílu přivezl Petr Snášel, jež ve své kategorii nenašel konkurenci. David Pospíšil a Jakub Pohlodek pak v lítých bojích obsadili krásné bronzové příčky. Velká chvála a zisk třetího místa patří Lucii Zatloukalové, která zcela nečekaně na mezinárodně obsazeném turnaji vybojovala svou druhou medaili. Nejmladším závodníkem a účastníkem turnaje byl Honza Pohlodek, na konkurenty
ve skupině sice zatím nestačil, ale vůle a předvedený um byl ředitelem závodu odměněn medailí nejmladšího účastníka Velké ceny. Všem závodníkům děkujeme za předvedené výkony.

Ivana Králíková

trenér mládeže

724 136 979

Přípravky Brno 30.01.2016


V sobotu 30.1.2016 se nejmladší judisté z Dědic vydali za dalším ziskem nejvyšších postů v druhém kole 22.ročníku Tradičního turnaje přípravek.Sportovní hala
na Vodové tentokrát přivítala téměř 90 závodníků spolu s mladými závodníky
ze Slovenské republiky.Trenéři Ivana Králíková a Petr Hübner se s devíti dětmi postavili na závodní tatami s jasnými cíly - zkvalitnit závodní techniku , vypilovat umění boje a v neposlední řadě se co nejlépe umístnit.
Nikolas Spáčil a Honza Čáp své skupiny nevyhráli poprvé, zato naprostý nováček
na závodním tatami Lucka Zatloukalová se ve své skupině soupeřům postavila
ve smyslu hesla : přišla - viděla - zvítězila a přesto,že se judu věnuje pouze 5 měsíců je již nyní jasné, že soupeři se musí mít na pozoru - zlato jí bylo odměnou
za předvedený výkon.Vojta Šuba a bráškové Pohlodkovi Honza a Kuba se umístili
na druhé příčce.Lenka Dvořáková , také elév na soutěžní žíněnce, obsadila spolu
s Martinem Zoufalým třetí místo. Pověstná kapička štěstí tentokrát dělila Patrika Pospíšila od zisku cenného kovu a obsadil celkově 4.místo.
V tomto ročníku turnaje přípravek děti čeká ještě osm závodních klání.Všem dětem přejeme štěstí nejen na závodním tatami.

Ivana Králíková
trenér mládeže
724 136 979

VC České Třebové 27.01.2016


V neděli 24.ledna se vydali tři mušketýři z oddílu juda z Dědice za ziskem prvních medailových postů v roce 2016. Pod vedením trenéra Zbyňka Dvořáka se mladí judisté v mezinárodním turnaji rozhodně neztratili. V kategorii dorostenců a dorostenek ve svých kategoriích uspěla Aneta Kohoutková a získala 2.místo a Filip Prchal , přes váhový deficit, obsadil krásné 3.místo.Nejlépe se pak v turnaji vedlo v kategorii mladších žáků Petru Snášelovi a svým výkonem jednoznačně zvítězil a do domovského oddílu přivezl cenné zlato.
Mladí judisté vykročili svými zápasy do soutěžního roku velmi úspěšně a budeme jim držet po celý rok pěsti.

Ivana Králíková
trenér mládeže
724 136 979

Třetí adventní sobota 13.12.2015

I třetí adventní sobota byla pro mladé judisty ve znamení závodních uktání a vítězství na soutěžním tatami.Nejmladší judisté z Dědic vyrazili spolu se svým trenérem Petrem Hübnerem do Brna na Tradiční turnaj přípravek - pro rok 2015 se jednalo o poslední kolo.Dědičtí judisté mají mezi svými soupeři zvuk a to již v nejmladší kategorii.Výsledky mluví za vše - nejmladší ze skupiny Honzík Pohlodek a zkušený závodník Petr Snášel ve  svých skupinách zvítězili.Krásné druhé posty obsadili Jakub Pohlodek, Nik Spáčil a David Horký. Se ziskem bronzu do domovské oddílu odcestovali Patrik Pospíšil,Tomáš Urban,,Vojta Šuba, Tomáš Trávníček a Matěj Pitela.Pro děti tímto závodem skončila sezóna a do dalšího roku vstoupí závody v průběhu ledna.

V domovském oddíle proběhne rozloučení s rokem 2015 MALÝM DOMÁCÍM SRANDAMAČEM 17.12.2015 kam jsou zváni všichni příznivci juda.

Přejeme všem prožití krásných vánočních svátků a do roku 2016 hodně štěstí,zdraví a úspěchů nejen ve škole,ale i na závodních žíněnkách.

Ivana Králíková

trenér mládeže

724 136 979